ATLANTSKA PLOVIDBA d.d. - ATPL

Kretanje dionica - više

Burzovna

izvješća

atlantska plovidba burzovna izvjesca
2020.g.
atlantska plovidba burzovna izvjesca
2019.g.
atlantska plovidba burzovna izvjesca
2018.g.

BURZOVNA IZVIJEŠĆA I OBAVIJESTI 2021.

Svi dokumenti objavljeni u donjoj tablici mogu se pregledati i na web stranicama Zagrebačke burze d.d. (www.zse.hr) i Hrvatske agencije za nadzor financijskih usluga (www.hanfa.hr).

Iste isprave su upućene medijima putem HINA-e.

GLAVNA SKUPŠTINA - obavijest lipanj 2023.

GLAVNA SKUPŠTINA - obavijest 2023.

GLAVNA SKUPŠTINA - obavijest o ispravku u Pozivu Glavne skupštine Atlantske plovidbe d.d.

 

2024.

 

 

Mišljenje izvršnih direktora o ponudi za preuzimanje

28.05.2024.

Obavijest o Zahtjevu za uvrštenjem dodatnih točaka na dnevni red Glavne skupštine

20.05.2024.

Obavijest o sazivu Glavne skupštine Atlantske plovidbe d.d.

15.05.2024.

Obavijest o održanoj sjednici Upravnog odbora

26.04.2024.

Obavijest o održavanju sjednice Upravnog odbora

18.04.2024.

Obavijest o novogradnji

12.04.2024.

Obavijest o novogradnjama

27.02.2024.

Obavijest o održanoj sjednici Upravnog odbora

27.02.2024.

Obavijest o promjenama u glasačkim pravima

20.02.2024.

Najava sjednice Upravnog odbora

20.02.2024.

ATLANTSKA PLOVIDBA d.d. - Izvješće o preuzimanju

20.02.2024.

Prijava transakcija rukovoditelja

24.01.2024.

Obavijest o Mišljenju Izvršnih direktora o ponudi za preuzimanje od strane društva Tankerska plovidba d.d. i Mišljenje Radničkog vijeća

17.01.2024.

ATLANTSKA PLOVIDBA d.d. - Ponuda za preuzimanje

11.01.2024.

ATLANTSKA PLOVIDBA d.d. - Rješenje HANFA-e o odobrenju objavljivanja ponude za preuzimanje

10.01.2024.

Obavijest o preuzimanju novogradnje i predaji novim vlasnicima

04.01.2024.

2023.

 

 

Kalendar događanja za 2024. godinu

14.12.2023.

Obavijest o preuzimanju i financiranju broda AP Dubrovnik

08.11.2023.

Obavijest o povećanju temeljnog kapitala i novom broju dionica

06.11.2023.

Obavijest o promjenama u postotku glasačkih prava

03.11.2023.

Obavijest o prodaji broda

03.11.2023.

Obavijest o održanoj sjednici Upravnog odbora Atlantske plovidbe d.d.

25.10.2023.

Obavijest o refinanciranju broda AP Revelin

18.10.2023.

Obavijest o održavanju sjednice Upravnog odbora Atlantske plovidbe d.d.

18.10.2023.

Obavijest o povećanju temeljnog kapitala iz odobrenog temeljnog kapitala

16.10.2023.

Obavijest o cijeni novoizdane dionice u povećanju temeljnog kapitala

12.10.2023.

Obavijest o promjenama u glasačkim pravima

05.10.2023.

Obavijest o predaji m/b AP Libertas

29.9.2023.

Obavijest o odobrenom Prospektu u vezi s izdanjem i uvrštenjem do najviše 697 760 redovnih dionica na Redovito tržište Zagrebačke burze d.d.

20.09.2023.

Pojednostavnjeni prospekt u vezi s izdanjem i uvrštenjem do najviše 697.760 redovnih dionica na Redovito tržište Zagrebačke burze d.d.

20.9.2023.

Obavijest o potpisanom ugovoru

7.9.2023.

Obavijest- Povlaštena informacija

02.08.2023.

Obavijest o održanoj sjednici Upravnog odbora Atlantske plovidbe d.d.

25.7.2023.

Obavijest o održavanju sjednice Upravnog odbora

18.7.2023.

Obavijest o povećanju temeljnog kapitala

27.6.2023.

Obavijest o refinanciranju

20.6.2023.

Ispravak Obavijesti o prijenosu dionica

19.6.2023.

Obavijest o prijenosu dionica

12.6.2023.

Odluke Glavne skupštine Atlantske plovidbe d.d.

9.6.2023.

Obavijest o održanoj Glavnoj skupštini Atlantske plovidbe d.d.

16.5.2023.

Obavijest o sazivu Glavne skupštine Atlantske plovidbe d.d.

28.4.2023.
Obavijest o održanoj sjednici Upravnog odbora 28.4.2023.
Obavijest o odgodi sjednice Upravnog odbora 26.4.2023.
Obavijest o održavanju sjednice Upravnog odbora 20.4.2023.
Obavijest o ispravku u Pozivu Glavne skupštine Atlantske plovidbe d.d. 3.4.2023.
Obavijest i prijedlog poziva za Glavnu skupštinu Atlantske plovidbe d.d. 29.3.2023.
Povlaštena informacija – Obavijest o Prijedlogu odluke o isplati dividende 28.2.2023.
Obavijest o održanoj sjednici Upravnog odbora Atlantske plovidbe d.d. 28.2.2023.
Najava sjednice Upravnog odbora 21.2.2023.
Odluka upravnog vijeća CERPA-a 17.2.2023.
2022    
Kalendar događanja za 2023. godinu 15.12.2022.
Obavijest o refinanciranju brodova AP Astarea, AP Slano i AP Dubrava 7.11.2022.
Obavijest o održanoj sjednici Upravnog odbora 25.10.2022.
Obavijest o održavanju sjednice Upravnog odbora 17.10.2022.
Obavijest o popravku broda AP Revelin 17.10.2022.
Ispravak obavijest o stjecanju vlastitih dionica 28.09.2022.
Obavijest o stjecanju i otpuštanju vlastitih dionica 27.09.2022.
Obavijest o predaji AP Ston 23.09.2022.
Obavijest o stjecanju vlastitih dionica 23.09.2022.
Obavijest o stjecanju vlastitih dionica 20.09.2022.
Obavijest o stjecanju vlastitih dionica 16.09.2022.
Obavijest o stjecanju vlastitih dionica 14.09.2022.
Obavijest o prijenosu dionica Atlantske plovidbe d.d. 12. 09.2022.
AP Revelin - obavijest 22.08.2022.
Obavijest o održanoj sjednici Upravnog odbora Atlantske plovidbe d.d. 27.07.2022.
Obavijest o održavanju sjednice Upravnog odbora AP d.d. 21.07.2022.
Obavijest o sazivu redovite Glavne skupštine AP d.d. 20.07.2022.
Obavijest o održanoj sjednici Upravnog odbora 20.07.2022. 20.07.2022.
Obavijest o održavanju sjednice UO Atlantske plovidbe d.d. 19.07.2022.
Obavijest o izmjenama Kalendara za 2022 27.06.2022.
Obavijest o održanoj sjednici UO Atlantske plovidbe d.d. 20.06.2022.
Obavijest o održavanju sjednice Upravnog odbora 17.06.2022.
Obavijest o otkazivanju sjednice Upravnog odbora 10.06.2022.
Obavijest o održavanju sjednice Upravnog odbora 03.06.2022.
Obavijest o izmjenama kalendara za 2022.g. 13.05.2022.
Obavijest o održanoj sjednici Upravnog odbora 28.04.2022.
Obavijest o održavanju sjednice Upravnog odbora 21.04.2022.
Obavijest - prodaja m/b AP Ston 19.04.2022.
Obavijest UO veljača 18.02.2022.
Obavijest o izmjenama Kalendara 18.02.2022.
2021    
Kalendar događanja za 2022. godinu 16.12.2021.
Obavijest o održanoj sjednici Upravnog odbora 27.10.2021.
Obavijest o obustavi potrage 24.10.2021.
Obavijest o nestanku člana posade 23.10.2021.
Obavijest o održavanju sjednice Upravnog odbora 15.10.2021.
Obavijest o refinanciranju 22.09.2021.
Obavijest o ugovorima za novogradnje 21.09.2021.
Refinanciranje AP Revelin 03.08.2021.
Refinanciranje - povlaštena informacija 30.07.2021.
Obavijest o održavanju sjednice Upravnog odbora 27.07.2021.
Glavna skupština Atlantske plovidbe d.d. 29.06.2021..
Obavijest o sazivu Glavne skupštine Atlantske plovidbe d.d. 14.05.2021.

Obavijest o transakciji rukovoditelja

10.05.2021.

Godišnja informacija o vlastitim dionicama

10.05.2021.

Obavijest o transakciji rukovoditelja

06.05.2021.

Ispravak obavijesti od 4.5. 2021. 

05.05.2021.

Obavijest o transakciji rukovoditelja

04.05.2021.

Obavijest o refinanciranju

08.03.2021..
Godišnje nerevidirano i konsolidirano izvješće - 2021.  26.02.2021.
Godišnje nerevidirano i nekonsolidirano izvješće - 2020. 26.02.2021.
Izmjene kalendara događanja za 2021. godinu 23.02.2021.
Održane sjednice Revizijskog odbora i Upravnog odbora 23.02.2021.
Najava sjednice Upravnog odbora 16.02.2021.
Obavijest o refinanciranju 20.01.2021.

Obavijest o refinanciranju

19.01.2021.

Zaposlenje u Atlantskoj plovidbi!

Ako želite ploviti na našim brodovima, spremni ste na dinamičan timski rad i stjecanje novih znanja i iskustava, onda svakako popunite jedan od upitnika jer ćemo prilikom potrage za novim zaposlenicima prvo izvršiti uvid u bazu pristiglih prijava.

Zaposlenje Prvo zaposlenje